Deathrock Greece Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deathrock Greece Forums


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα

Go down 
+27
sofanky
demised
iliana
Lefi
nomizo autoktonia
ivan
sufferin_succotash
Psyko_Effekt
LenaFx
✂F.Rohypnol
spoiler
JBatcaver
ketaminex
kilerjoker
Absent Friend
nadja_x
johnny_negri
TO username
ChopiZong
PP
stuper duck
playmobil
Lasdans Mot
Girl with Pencils
κωνοφόρο κτήνος
a lad in vein
Admin
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Next
AuthorMessage
Επισκέπτης
Guest




Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyTue Dec 15, 2009 8:33 am

kwstanti tha katebeis ta xristougena na kanoume blue christmas?
Back to top Go down
Lasdans Mot
GhOuL
Lasdans Mot


Join date : 2009-06-25

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyTue Dec 15, 2009 11:25 am

part 5

Θα μπορούσε να νιώθει τιποτένιος, ένα σάρκινο κομμάτι χαμένου χρόνου, μία μικρή τελετουργική αυτοτιμωρία για να εξιλεωθεί. Ποιος είναι ο δικαστής και γιατί τα χέρια του ντετέκτιβ κρατούν το μαστίγιο; Μέσα σε τέτοιο μπλέξιμο πως θα μπορέσω εγώ να τον βοηθήσω; Η ενοχή του θα απλωθεί, θα αγκαλιάσει τα πάντα, θα γεννήσει νέες εξιλεώσεις, θα τιμωρείται και γι αυτές γιατί θα γνωρίσει τη γελοιότητά τους και θα έρθει η στιγμή που εξαντλημένος θα σταθεί.. θα κοιτάξει τα χέρια του και θα τα δει να απομακρύνονται, ενώ τα πόδια του θα τρέχουν για να ξεφύγουν από το ανυπόφορα ηλίθιο βλέμμα του. Ίσως τότε να αδειάσουν τα χρώματα όσων των περιτριγυρίζουν και να χρειαστεί να πασχίσει για να θυμηθεί που βρίσκεται, αλλά ας γίνουμε για λίγο καλοί μαζί του..
Καιρός να μπουν στο δωμάτιο οι δύο άνθρωποι με τους περίεργους διαλόγους και τις επικίνδυνες καπαρντίνες.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest




Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyFri Jan 15, 2010 5:55 am

σταθη ανεβασε το κομματι οπως ειναι δε θα βαλω μπασοTwisted Evil
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest




Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyFri Jan 15, 2010 8:48 am

Σηκωσε το σκουριασμενο ψαλιδι στον αερα και το ανοιγοκλεισε με πλατη στον Ηλιο.
Ολα θα ηταν καλυτερα αν δεν χαζευε η Sue απο το παραθυρο της κουζινας της την ωρα που εκοβε το χοιρινο.
Τωρα, σε οσο μικρα κομματια και να την κοψει, δε θα μπορεσει να σβησει απο την μνημη της Sue την εικονα της Ελισαβετ με ενα ψαλιδι καρφωμενο στο κεφαλι... .. .
Η Σιλβια ειχε δυο υπεροχα ποδια και μαλλια μαυρα με καποιες αφελιες που πεφταν λιγο πιο πανω απο τα ματια..
Γνωρισε την Ελισαβετ σε μια παρουσιαση βιβλιου ενως ξεπεσμενου beat-like ελληνα συγγραφεα σε ενα βιβλιοπωλειο για κουλτουρομαλακες. Δεν εχω διαβασει και πολλα βιβλια γενικα.
H πρωτη επαφη ηταν τελειως ψυχρη..Σαν να την βλεπω. Η Σιλβια καθοταν στο μπαρ μεσα σε ενα υπεροχο μαυρο φορεμα που αφηνε ακαλυπτες τις υπεροχες γαμπες της και επινε ενα.....κοινοτυπο καλο κρασι...
Μα καλα τι δουλεια ειχε εκει μεσα? Μα καλα τι δουλεια ειχα και εγω εκει?
Ααα..εγω δουλευα εκει ναι, και μολις της ειχα σερβιρει ενα ακομα ποτηρι κρασι..
Καποτε στο σχολειο ηταν μια Σιλβια, νεοτερη για τρια χρονια, η οποια φαινοταν σαν ειχε γεννηθει στην κεντρικη Ευρωπη.. του μπι κοντινιουντ..
--------------------

Ευχαριστω τον Μητσο (μαλλον αυτος εχει το νικ mietzechelefou sto soulseek) pou mou steile to pararakatw kommati..
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest




Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptySat Jan 16, 2010 7:46 pm

Σε αυτο τον συνεχως μεταβαλλομενο κοσμο καποιοι ανθρωποι κινουνται με την οπισθεν για να μενουν στασιμοι.
Λες να σταματησουν την ορμη του χρονου?
Δεν νομιζω..Το εξηγει και η αστροφυσικη..
Αρα καλα ειμαστε.Smile
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyMon Jan 18, 2010 4:13 pm

banned from the roxy..
η νεα θεωρια του κωστη...το λιωμενο πλαστικο σε θηλυκοποιει.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest




Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyMon Jan 18, 2010 5:47 pm

ase malaka mas espase xerouli tou plyntiriou kai ton exoume piei.. kathe fora anoigw tin porta me katsabidi!
Back to top Go down
a lad in vein
WeRewOLf
a lad in vein


Join date : 2009-06-24

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyMon Jan 18, 2010 5:48 pm

bittenJohn wrote:
banned from the roxy..
η νεα θεωρια του κωστη...το λιωμενο πλαστικο σε θηλυκοποιει.

στον κουλογλου το χα δει...
τες πα, τι ειχαμε τι χασαμε
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest




Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyTue Jan 26, 2010 1:21 pm


afierwmeno se olo to community..
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest




Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptySun Jan 31, 2010 2:53 pm

...
Για ολα αυτα που χωρεσαν μεσα και μεις δε χωραγαμε.
Για μια ανατολη που θελαν να δουν και τοσο λατρεψαν αλλα τα τζιν τους προδωσαν.
3 hail για την ευκαιρια που δε μπορουσαμε και πιστεψαμε οτι δε μπορουμε.

Στεκομαι και δε βλεπω τον ανθρωπο πισω μου.
Επιτηδες δε γυρναω και αν τυχει και ακουσω το ονομα μου απλα κανω οτι δεν ακουω.
Και αν χασω την ιδιοτητα μου να υποκρινομαι, τοτε αρχιζει για τα καλα η επιβιωση.
Καθως περναω μεσα απο τα νοηματα, προσπαθοντας να μην τα ακουμπησω, κρεμμαμενα με κλωστες απο μια οροφη.. Μια κατασκευη απο αγνωστο προς εμενα υλικο καθως τα χαρτια που αφησαν πισω οι αρχιτεκτονες τα εκαψα πριν τα διαβασω στη φωτια πριν απο 6 δεκαετιες.
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptySun Jan 31, 2010 7:37 pm

There is nothing less punk than having "rules" for what is punk.
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest




Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyFri Feb 19, 2010 9:00 pm

molis skotwsa mia katsarida.. autoi pou kseroun kseroun ti simainei..
Back to top Go down
stuper duck
WeRewOLf
stuper duck


Join date : 2009-06-30

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyFri Feb 19, 2010 9:24 pm

splats
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest




Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyThu Feb 25, 2010 11:03 am

d d d dead and stoned!
Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Dark_e10
Back to top Go down
PP
mUmMy
PP


Join date : 2009-07-22

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyMon Mar 01, 2010 10:55 am

theos!!!
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyWed Mar 03, 2010 12:34 pm

χιχι λυπηθειτε με δειτε με τι παιζω δυο μερες τωρα.καποιος ας με ξεκολλησει γι ανα προλαβω να κανω τους υποτιτλοι

http://btjunkie.org/torrent/ALL-21-Pokemon-Roms-Emulators-GBC-GBA-Nintendo-DS-ALL-WORK/4106b2ece4b9b522952ab1867189836718faf3e42fb6
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyWed Mar 03, 2010 10:37 pm

δεν την παλευεις!
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptySun Mar 14, 2010 2:45 pm

all that is gold does not glitter,
NOT ALL THOSE WHO WANDER ARE LOST

apo mia tafoplaka
απο ενα ντοκιμαντερ που μολις ειδα περι 13th floor elevators k drug use
Back to top Go down
stuper duck
WeRewOLf
stuper duck


Join date : 2009-06-30

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyMon Mar 15, 2010 3:49 pm

bitterJohn wrote:
TRUE FUCKING STORY ,OKAY?

λοιπον θα σας πω κατι που ισως βοηθησει μερικους να με καταλαβουν καλυτερα ισως οχι,ειναι μια ιστορια που δεν εχω πει σε κανενα ως τωρα στη ζωη μου.
ξειναει καπου στη παιδικη ηλικια-με αυτα εχω προβλημα,δεν ξερω ακριβως ποσο χρονων ημουν αλλα εχω κενα μνημης κ μετα απο αυτην οποτε κ αν εγινε-γαμημενα κενα μνημης-θα τους ρωτησω αν μου εδιναν τιποτα ψυχοφαρμακα-τελος παντων δεν ξερω ακριβως πσοο ημουνα αλλα ημουν μικρο.απο τοτε εκανα κατι μαθηματα κομπιουτερ γενιακ ημουνα ψιλοεξπερτ αλλα εκστιντκτωδης, δεν ημουν και κανενα χακερι δηλαδη απλως καλος για παιδακι, ενευγουει ξερεις που οταν εισαι παιδι σου λενε μη τραβας πολυ το,μη βαζεις δυναμη το κεφαλι αυτης της κουκλας γιατι δε θα ξαναξεκολλησει κ εσυ παντα εχεις περιεργεια ποσο πρπει να το τραβηξεις κ καποια στιγμη το σπας ,τη πρωτη σου φορα μετα αρχιζεις να τους εμπιστευεσαι αυτους που στο ειπαν ισως κ να ελεγχεις κ τη δυναμη,ενυγουει σε εκεινη τη φαση των υπολογιστων λοιπον το απαγορευμενο ηταν να μη γραψεις ποτε format c: ντος κ τετοια καταλαβαινετε του κατ ε λονγκ στορυ σορτ το εγραψα κ μιας κ σου εβγαζει κ μετα ναι η οχι εβαλα γιες βλεπεις ηξερα κ αγγλικα. τελος παντων μετα ο υπολογιστης δεν ανοιγε.η μπορει να εσβησα το κομαντ ντοτ κομ η το οτοεξεκ ντοτ μπατ δε θυμαμαι.εκανα αυτο ακριβως που δεν επρπε, περασα το σημειο χωρις επιστροφη εσπασα το κεφαλι μπηκα στη σκουληκοτρυπα παντως δε μπορουσα να το φτιαξω μετα.
η υποθεση ποια ειναι?οτι τον υπολογιστη αυτον α)τον ειχα μαζι με τον αδεφο μου ο οποιος ναι μεν δεν πολυασχολουταν αλλα μολις το καταλαβαινε θα το πειραζε κ θα με κοροιδευε επειδη ημουν αχρηστος πραγμα που δεν ακουγεται φανταστικο τωρα αλλα ττοτε ηταν κακο γιατι σε ολα τα αλλα ημουν αχρηστος β)ημουν πανω απ αυτο το μηχανημα ολη την ημερα κ μιας κ πλεον δεν ανοιγε οι γονεις θα καταλαβαιναν οτι κατι του χω κανει και γ)κ πιο σημαντικο ηταν γενικα το πιο νεο αποκτημα σπουδαιο δωρο πανακριβο κλπ κλπ κ γω πιστευα οτι το χω καταστρεψει κ οι γονεις κ δε δινεις καμμια σημασια κ δε σου κξαναπαιρουμε ποτε τιποτα φιγουρες φοβου κ αλλα τετοια.
ειμαι λοιπον συναισθηματικα κατεστραμμενος σκεπτομαι πως θα βγω απο αυτο το αδιεξοδο-η σκεψη να ρωτησω το καθηγητη πληροφορικης μου (ειμαι γυρω στα 789 ετσι?καθηγητη πληροφορικης φανταζεστε σε τι οικογενεα μεγαλωσα) να μου δωσει δισκετα μπουτ δε περναει καν απο το μυαλο μου μεχρι 2 μηνες μετα που το φτιαξα τελικα μονος μου- κ γενικα ισως η πρωτη φορα που βαζω τα κλαμματα απο μονος μου κ δαρκυζωαμεσως μετα τα σταματαω γιατι ειμαι πολυ λογικος.
οκευ του κατ ε λονγκ στορυ σορτ, για καποιο λογο για 2 χρονια εχω φαει καποιο παραξενο κολλημα με την εκκλησια-δε μου χει αφησιε ομως απομειναρια νοντ γουορι-πιστευω πολυ στο θεο κ τα τοιαυταδιαβαζω κ μια μεταφραση της βιβλου για παιδακια-δεν εχω παει ποτε σε κατηχητικο η εξομολογηση ομως μη φοβαστε καποια γιαγια θα φταιει,ναι καταφερνω λοιπον να προσευχηθω για πρωτη φορα στη ζωη μου.
ναι να προσυχηθω λοιπον οκευ το εκανα (ως τωρα)δυο φορες στη ζωη μου μια εκεινη τη μερα κ μια την επομενη τη δευτερη ηταν μαλιστα γονυπετης ναι γονυπετης,οχι καμμια προσευχη μη φανταζεσαι σε παρακαλω πολυ παναγια φτιαξε τον υπολογιστη οπως ηταν πριν γιατι ειναι χαλασμενο(προσεχετε οχι τον χαλασα ειναι χαλασμενο φοβηθηκα να παραδεχθω οτι εφταιγα ενωπιον του θεου οπως νομιζα ακομα κ στον εαυτο μου δηλαδης) οπως καταλαβαινετε κ σας εχω πει ηδη ο υπολογιστης δεν εφτιαξε ποτε απο το θεουλη-αν ειχε φτιαξει μαλιστα αυτη η ιστορια μαλλον δε θα με ειχε τραυματισει κ πιθανοτατα δε θα το θυμομουν καν οπως το 80% της παιδικης μου ηλικιας μπουρδελα ψυχοφαρμακα κ ασθμα-γιατι λοιπον τα γραφω ολα αυτα;κατ αρχας ειναι ενα απο τα βαθια μυστικα μου αρα λειτουργωντας εναντια μας πρπει να ανακοινωθει σε ολους τους σημαντικους ανθρωπους δηλαδη εσας κ κατα δευτερον για να δηλωθει επισης κ οτι κ εκεινη τη στιγμη που προσευχομουνα ηξερα οτι δεν προεκτιαι να κανει καμμια διαφορα-οπως κ σε καθε αλλη γαμημενη στγμη της ζωης μμου που πιστευω σε κατι-αλλα παρ ολα αυτα το εκανα γιατι επρπε μαλλον να γινει ξερω γω ημουν σιγουρος οτι εκινη τη στιγμη ηταν το μονο που μπορουσε να γινει κ τετοια.
να σημειωθουν 2 ακομη πραματα πριν κλεισω-οτι ακομα πιστευω σε καποιο ειδος ανωτερο απο εμας-πες το θεο εσυ αμα θες κ δευτερον οτι ακομα πιστευω στη μαγεια, φαση που αμα συγκεντρωθεις αρκετη ωρα σε ενα στυλο κ πραγματικα πιστευεις οτι μπορεις να το κανεις να πεταξει αλλαζεις εσυ τη πραγματικοτητα ωστε να πεταξει-αληθεια το πιστευω αλλα δεν εχει καμμια σημασια δεν εχει γινει ποτε κ δεν προκετια να γινει γιατι δε πιστευω αρκετα κ γενικα βαριεμαι κ να συγκεντρωθω τοσο πολυ στο κατω κατω ας σκεφτουμε τις επομενς μπυρες μας που θα τις πιουμε κ ας αφησουμε ολα αυτα
λοιπον το επομενο μου μελανι θα ειναι ΤHERE IS NO AUTHORITY BUT YOURSELF οκ προσευχηθηκα στο θεο για να αναστησει το οτοεξεκ μπατ τι αλλο αυτα

εχω κ αλλη μια που μαλλον εξηγει γιατι φοβαμαι τοσο πολυ τη βια-τις δυνατες φωνες κ ολα αυτα, μπορω να τη διανθισω κι αυτη αλλα βαριεμαι.παλι σε εκεινη την απροσδιοριστη ηλικα ημουν μικρος οχι δυνατος παντως πριν τα κουνγκφου κολυμβητηρια κ τετοια μπορει 7 μπορει 10, ημουνα στη κατσκηνωση, κ χωρις να με προκαλεσει αρκετα εκεινος,μπιινγκ ε τοταλ ντικ εντ ε μπουλι ,αν το πιστευετε καλως αλλα αληθεια ειναι, δεν με βρισε καν, απλα με ειχε πρηξει με ενα ηλιθιο ρολοι η κατι τετοιο ενας πολυλογας τυπος μεγαλυτερος κ ογκοδεστερος απο μενα, παντως τον χτυπησα με γροθια στη μουρη χωρις κανενα λογο.το κακο ειναι οτι ματωσε μπροστα μου αρχισε κ να κλαιει, δε θυμαμι που νομιζω μυτη τον χτυπησα το καημενο-το καλο ειναι οτι αμεσως αφου το εκανα το μετανοιωσα κ φοβηθηκα τοσο για τις επιπτωσεις οσο για μενα τον ιδιο-ενυγουει μετα αρχισαν να λεγονται κ πραγματα για μενα σ εκεινη τη κατασκηνωση που δε τα θυμαμαι ομως..σα καλη αδερφη βεβαια προς αμυνα του εαυτου μου αργοτερα ειπα οτι με προκαλεσε.στους ανωτερους.
ισως λοιπον για αυτο να ειμαι μη βιαιος τυπος ισως οχι.παντως δεν εχω ξαναχτυπησει αλλη φορα τυπο σε επιθεση αντε αλλη μια φορα σε κατι εεξετασεις κουνγκ φου αλλα αυτη την ιστορια δε τη λεω τωρα.
ψυχαναλυση τελος.
TOUGH TOWN,TOUGH TOWN..



pantws auto me th sugkentrwsh pou les to pisteyw kai gw...apla pote den 8a mporesw na sugkentrw8w se kati toso polu... Crying or Very sad

alla auto me thn proseuxh de nomizw na sou sunaivei mono esena..egw mia fora epaiza kryfto sthn polukatoikia (13 xronwn) kai gia kapoio logo eprepe na fylaxw ston epomeno guro,pragma to opoio den epaize na to dextw gia kanena logo...afou loipon enas rwthse:
-poios fulaei????
oloi(15 atoma) xafnika edeixan me to daxtylo tous emena...kai apo ta neyra mou arxisa na klaiw kai na ourliazw....para polu dunata....fwnazontas oti egw pote den prokeitai na fylaxw.
APOTELESMA:
h glukia mana mou me akouge tosh wra na ourliazw sthn piloth kai xafnika vghke exallh sto mpalkoni kai me fwnaxe panw sto spiti....
auto pou eixe sumvei kata thn apopsh ths ntropiastiko...(to oti fwnaza kai ourliaza kai me akougan oloi oi geitones)
TELOS PANTWN AFOU ANEVHKA STO SPITI ARXISE NA ME KYNHGAEI KAI KALA GIA NAME XTYPHSEI(OXI KAI XULODARMO..APLA NA MOU DWSEI ENA XASTOUKAKI)KAI ENW ETREXA GYRW APO TO TRAPEZI GIA NA MH ME PIASEI EPIASA KI EGW TON EAYTO NA PROSEYXOMAI EKEIH THN WRA APO TON TROMO MOU....OPOTE MPORW NA SE KATALAVW... Twisted Evil
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyMon Mar 15, 2010 7:31 pm

bitterJohn wrote:

μπουρδελα ψυχοφαρμακα κ ασθμα
WTF?????pale
Internetiko group therapy loipon....
endiaferon alla de 8a simmetasxw,8a parw to rolo tou psixanaluti!tell me more!
pantws nanai kala i mama ki o mpampas mas pou mas oplisan me gnwsi gia na prostatey8oume apo tous kakous me ti dynati mas skepsi,alla oxi me tarxidia na strepsoume ta maxairia mas sti mouri tous...8a i8ela poli na eimai viaios an8rwpos!
to 8elw to dokimanter twn 13th floor!...den einai to youre gonna miss me e?
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyMon Mar 15, 2010 9:30 pm

Οιχι δεν ειναι το γκονα μις μι του 005 που ναι μονο για το ροκυ.

λεγεται ομως you re gonna miss me κ σου ειπα το θεμα, ειναι για τα τζανκ.
αν εχεις εκεινο του 2005 το θελω κ γω αν κ μπορω κ να το βρω
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyTue Mar 16, 2010 9:39 pm

“If you're going to do something, do it well. And leave something witchy.”
“I have killed no one and I have ordered no one to be killed.”
“Your Honor, I am in a difficult position. The news media has already executed me and buried me...If anyone is hypnotized, the people are hypnotized by the lies being told to them...There is no attorney in the world who can represent me as a person. I have to do it myself.”
“I'm probably one of the most dangerous men in the world if I want to be. But I never wanted to be anything but me.”
“I have X'd myself from your world.”
“Well, we’re our own prisons. We each our own wardens & we do our own times. We get stuck in our own little trips & we kind a judge ourselves the way we do. You know, I can’t judge uh, nobody else, best thing I can do is try to judge myself & live with that. See, what other people do is not really my affair, unless they approach me with it, & want me to do something about it, uh, then I’ll uh take into consideration what has to be done. But other than that I just uh, try to do my number, & do my time.”
“A baby is born into this world in a state of fear. Total paranoia and awareness. He sees the world with eyes not used yet. As he grows up, his parents lay all this stuff on him. They tell him, when they should be letting him tell them. Let the children lead you.”
“My father is the jailhouse. My father is your system.... I am only what you made me. I am only a reflection of you.”
“You eat meat and you kill things that are better than you are, and then you say how bad, and even killers, your children are. You made your children what they are....”
“You expect to break me? Impossible! You broke me years ago. You killed me years ago....”
“I'm not your executioner. I'm not your devil and I'm not your God. I'm Charles Manson.”
“Believe me, if I started murdering people… there'd be none of you left!”
“I can't dislike you, but I will say this to you: you haven't got long before you are all going to kill yourselves, because you are all crazy. And you can project it back at me ... but I am only what lives inside each and every one of you.”

K TI ME EKANE NA TA PSAKSW

"THESE CHILDREN THAT COME AT YOU WITH KNIVES, THEY ARE YOUR CHILDREN.
YOU TAUGHT THEM.I DIDN;T TEACH THEM.
I JUST TRIED TO HELP THEM STAND UP.
YOU CAN SEND ME TO THE PENITENTIARY.IT'S NO BIG DEAL.
BEEN THERE ALL MY LIFE ANYWAY.
WHAT ABOUT YOUR CHILDREN?
THESE ARE JUST A FEW.THERE IS MANY MORE COMING RIGHT AT YOU
."

CHARLIE MANSON LADIES AND GENTLEMEN.
http://www.imdb.com/title/tt0097047 TAINIARA
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest




Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 3:54 pm

ακου να δεις στορυ φιλε μου....Του σκισες τα ντος και εμεις δε πρεπει να γνωριζομασταν ακομα τοτε..Ομως σε θυμαμαι απο παλια καργιολη που διαβαζες το User.. Επαιρνες και συ CD show pote? Ξερεις εκεινο το περιοδικο για πι σι που ειχε τσοντες μεσα στα shareware?
ωραιο και αυτο το λινκ που ποσταρες θα τη τσεκαρω σταντ.
Πφφφφ.. Αλλο ειναι το προβλημα..
Σημερα το πρωι πετυχα ενα τυπο στο μπανιο.. Ψιλοαγνωστη φατσα... Τελος παντων δε μιλαγε πολυ.. Απλα εκει με κοιταγε σιωπηλος και ακουμπαγε το προσωπο του.
Πρεπει να τα ηπιαμε εχθες το βραδυ και μας πηρε ο υπνος στο καναπε. Το πρωι σηκωθηκα στο κρεβατι μου και υπεθεσα οτι μαλλον αυτος με σκεπασε.
Αρχιδια.. Ετσι οπως βλεπω τα πραμματα το μελλον θα σκασει εφιαλτικο και η υπομονη μου θα εξαντληθει.
Παντως καλα ητανε.. καθισαμε στο κοκκινο χαλι στο σαλονι πινοντας και κουβεντιαζοντας. Μου ειπε διαφορα του ειπα καποια λιγοτερα. Και καλα για μια τυπισα που γνωρισε ενα καλοκαιρι σε ενα νησι.. Μαλακιες.
Λες ρε μαλακα να την πετυχει το καλοκαιρι στη συναυλια του γκαρσια? Παντως εγω μαζι του θα μαι γιατι σε μια τετοια περιπτωση το σοκ θα ειναι μεγαλο... Οπως και η απογοητευση που ειναι πιο πιθανη καθως πως να πετυχεις μια τυπισα (που σιγουρα θα ειναι εκει), οσο ομορφη και να ειναι σε ενα φεστιβαλ με 30000..Εκει ερχομαι εγω και του λεω:"Σειρα σου" (...)
Καλα σαν να την βλεπω την εικονα..Γελασα πολυ οταν μου το πε.
Ειπαν να βγουν 18 Νοεμβρη 2004 και ηταν τα γενεθλια της..Το προηγουμενο σαββατο τα ξημερωματα ο John balance προσγειωνοταν απο τον πρωτο οροφο στο πατωμα και στο νταρκ σαν ειχε καποιο αφιερωμα που οπως μου εκμυστηρευθηκε δεν εκτιμησε καθολου ,σε εκεινη τη φαση , αν και τα επομενα χρονια θα το μετανιωνε χιλιες φορες.
Αυτος ο τυπος το καλοκαιρι θα τα σπασει με το Space Caddet ενω η τυπισα ειναι αμφιβολο να ακουσε coil αυτα τα 6 χρονια..Λες και εχει σημασια αλλωστε..
Αν αλλαξεις το παρτισιον που εχει μεσα το λειτουργικο τα γουιντοους δεν μπουταρουν.
Τι να του πεις.
Ηπιαμε ενα καφε..Ανοιξε τη πορτα και εφυγε για δουλεια.
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 4:16 pm

τελειο

νομιζω το καταλαβα
Back to top Go down
Lasdans Mot
GhOuL
Lasdans Mot


Join date : 2009-06-25

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 EmptyThu Mar 18, 2010 7:51 pm

bravo andreas τα σπασες.και ένα θαυμαστικό μπαίνει πριν!
Back to top Go down
Sponsored content





Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα
Back to top 
Page 3 of 43Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Deathrock Greece Forums :: Community :: General Discussion -Randomness-
Jump to: