Deathrock Greece Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deathrock Greece Forums


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 10 κακές πράξεις

Go down 
+10
Girl with Pencils
PP
Mr.Batcaver
ghost
johnny_negri
stuper duck
Rotten Lulu
cherry_mary
a lad in vein
κωνοφόρο κτήνος
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
stuper duck
WeRewOLf
stuper duck


Join date : 2009-06-30

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptySat Mar 20, 2010 12:43 pm

κωνοφόρο κτήνος wrote:
πωπω εχω παθει ψυχωση με frank το σκεφτομουν στις 7 το πρωι και γελουσα μονος στο κρεβατι. αρχιζω να το διαδιδω σε γνωστους! απλα πραγματα



re o tupos ta spaei.emena de me frikarei mono to frank...me frikarei kai h frikh pou trwei meta kai arxizei na leei gia thn koinwnia kai pws exei katalhxei o kosmos trelos...
''auta na vlepete gia na katalavete se ti shmeio exei ftasei o kosmos...''
pou ta leei sovara m auth th fatsa kai th stolh...den ton antexw pragmatika....
a re frank....
Back to top Go down
stuper duck
WeRewOLf
stuper duck


Join date : 2009-06-30

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptySun Mar 21, 2010 7:18 pm

mou aresei otan o woody ginetai kakos.... Twisted Evil






Back to top Go down
stuper duck
WeRewOLf
stuper duck


Join date : 2009-06-30

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptySun Mar 21, 2010 7:21 pm

kai h dagkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaana.... Twisted Evil



Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 1:53 am

Quote :
kai h dagkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaana....

Ολοι λατρευουν την δαγκααααααναααα...

1. Οταν εβγαινα με την αδερφη μου και τις φιλες της στη γειτονια να παιξουμε, μου ελεγαν να παιξω μαζι τους, εγω αρνιομουν και μετα πηγαινα κλαιγοντας στη μανα μου και της ελεγα οτι "δεν με παιζουνε"...

2. Σε δρομο διπλης κυκλοφοριας, ξεκινησα εγω και δυο φιλοι, εκαστος με το μηχανακι του, απο την Αζολιμνο της Συρου μεχρι την Ερμουπολη (6km αποσταση), παρατεταγμενοι διαγωνια στη δικη μας λωριδα (ενας τερμα αριστερα, ο αμεσως επομενος στη μεση και ο τελευταιος τερμα δεξια) και πηγαιναμε με 15... Το αποτελεσμα ηταν να προκαλεσουμε τρελο προβλημα και να μας σταμπαρει ενας λιμενομπατσος (που ηταν με πολιτικο αυτοκινητο) και να μας ακολουθησει. Οταν σταματησαμε [περιττες πληροφοριες], πηρε τηλεφωνο και εδωσε τα στοιχεια μας και μας ειπε να περασουμε το πρωι απο το λιμενικο να παρουμε τις κλησεις. Τσαντιστηκε πολυ οταν του ειπα οτι το λιμενικο δεν δινει κλησεις (το οποιο ισχυει, γι'αυτους και τους δημοτικους)... Ε, στο τελος ο πατερας του ενος απο τους 2 που ημουν μαζι, κανονισε και σβηστηκαν οι κλησεις.

3. Στην πενθημερη του σχολειου μου, την τελευταια μερα, εκει που ημασταν μαζεμενοι σε μια ταβερνα, ζητησα να κανω μια προποση, δινοντας ενα μικρο λογο, στον οποιο με αρκετα ειρωνικο υφος, εκραξα τους καθηγητες για την απαραδεκτη (εντελως, ομως) σταση τους στην εκδρομη, απεναντι στους μαθητες... Την επομενη στο σχολειο, ολοι γι' αυτο μιλουσαν, αλλα εγω προτιμησα να κοιμηθω αντι να παω και, ετσι, για κακη μου τυχη, εχασα το κραξιμο που εφαγα στην ταξη απο αρκετους καθηγητες.

4. Εκλεψα το -καλυτερο σε σχεση με το δικο μου- θερμαντικο σωμα του διπλανου μου στο εργαστηριο οργανικης... (Αλλα και παλι, αργουσα περισσοτερο στην αποσταξη) scratch

5. Χαλασα την ακιδα του πικαπ ενος φιλου μου και δεν ειπα κουβεντα, ακομα και οταν το προσεξε (γιατι ετυχε να ειμαι μπροστα). Αλλα, νταξ, φτιαχνοταν το θεμα...

6. Με εστελνε η μανα μου για ψωνια κι εγω κρατουσα μερικα ψιλα στα κρυφα απο τα ρεστα (πληρωμη για τον κοπο μου, αμε).

7. Οταν ημουν μικρη (νηπιαγωγειο φαση), ανακαλυψα με μεγαλη ακριβεια πως κανουν σεξ οι ανθρωποι οταν επεσε το ματι μου καταλαθος σε ενα ξεχασμενο κομιξ ενος συγγενικου μου προσωπου, που ειχε φτιαξει μονο του.

8. Οταν ημουν επισης μικρη, εβρισκα τσοντες του πατερα μου και τις εβλεπα κρυφα (αυτο βεβαια αντε να γινε 4-5 φορες)...

9. Καποτε ειχα κλεψει τα λεφτα που ειχαν αφησει πελατες σε μια ταβερνα, χωρις τοτε να καταλαβαινω οτι εκανα κατι κακο. Εγω απλα βαριομουν, τα ειδα και το θεωρησα διασκεδαστικο να τα παρω. Με ειδαν, ομως, και αναγκαστηκα να τα επιστρεψω.

10. Καποτε ειχα παει κατηχητικο............................. Embarassed
Back to top Go down
Επισκέπτης
Guest




10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 10:40 am

Quote :

8. Οταν ημουν επισης μικρη, εβρισκα τσοντες του πατερα μου και τις εβλεπα κρυφα (αυτο βεβαια αντε να γινε 4-5 φορες)...

10. Καποτε ειχα παει κατηχητικο.............................
8. Και γω επισης ομως λογω προσωπικου ενδιαφαρεντος για την τεχνη ειδα τις βιντεοκασετες καποιες φορες παραπανωEmbarassed
Και
10. και γω για μια φορα και δε το ξερει κανεις απο τη παρεα ουτε ο Bitter john που με ξερει απο πρωτη γυμνασιου...Παγκοσμια αποκλειστικοτητα λοιπον!! Cool
Καλημερα chopizong kai kalws irthes σε αυτη εδω την παρεα με τους τρελους..
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 2:26 pm

7 ???
Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 3:52 pm

Quote :
8. Και γω επισης ομως λογω προσωπικου ενδιαφαρεντος για την τεχνη ειδα τις βιντεοκασετες καποιες φορες παραπανω

Ε, μαλλον ο πατερας σου ειχε μεγαλυτερη συλλογη απο τον δικο μου... Razz

Καλως σας βρισκω, αδερφια μου, αλητες, πουλια!!
Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 6:04 pm

Quote :
7 ???

Απο κοντα αυτα, Cherry, απο κοντα... Wink
Back to top Go down
a lad in vein
WeRewOLf
a lad in vein


Join date : 2009-06-24

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon May 10, 2010 6:12 pm

Cherry_Mary wrote:
7 ???

gelasa me ayto
Back to top Go down
PP
mUmMy
PP


Join date : 2009-07-22

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyTue Sep 07, 2010 4:13 pm

ChopiZong wrote:
Quote :
8. Και γω επισης ομως λογω προσωπικου ενδιαφαρεντος για την τεχνη ειδα τις βιντεοκασετες καποιες φορες παραπανω

Ε, μαλλον ο πατερας σου ειχε μεγαλυτερη συλλογη απο τον δικο μου... Razz

Καλως σας βρισκω, αδερφια μου, αλητες, πουλια!!

egw anakalypta th syndromitikh thlewrash (Filmnet) kai prospathousa na lysw to alyto gia mena tote mysthrio oti tous mhnes febrouario - iounio- septembrio o apo panw ekleine to pompo meta tis 12.....

metephta katalaba oti o gios tou edeine eksetaseis ekeinh thn periodo....

ante re phte tpt akoma....
Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyTue Sep 07, 2010 4:36 pm

P:P wrote:

ante re phte tpt akoma....

Νομιζω οτι καποια θελει να κουτσομπολεψειιι... tongue Razz Twisted Evil
Back to top Go down
PP
mUmMy
PP


Join date : 2009-07-22

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyTue Sep 07, 2010 5:30 pm

kapoia barietai na diavasei...
Back to top Go down
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon Oct 15, 2012 5:28 pm



πωπω είμαι πολύ scumbag τελικά... δεν θυμάμαι άλλα... άμα πείτε τπτ άλλο που θα μου θυμίσει κάτι θα το πω...



Last edited by iliana on Tue May 09, 2017 12:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon Oct 15, 2012 6:40 pm

iliana wrote:

11)έχω ανοίξει λογαριασμούς φίλων μου..

Μα.. Γιατι να το κανεις αυτο; Shocked scratch Rolling Eyes
Back to top Go down
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon Oct 15, 2012 6:48 pm

dont judge me!!


Last edited by iliana on Tue May 09, 2017 12:58 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Lefi
WeRewOLf
Lefi


Join date : 2011-04-02

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon Oct 15, 2012 7:20 pm

Με την σειρα μου λοιπον.

1) Μια φορα οταν πηγαιναμε στην Επιδαυρο μεσα στο αμαξι μου ειχε σπασει τα νευρα η αδερφη μου και της ειχα ριξει ροχαλα στο ματι κι εκεινη εκλαιγε και πηγαινε η ροχαλα πανω κατω και εγω γελαγα, γελαω και τωρα χαχαχααχχαχα..

2) Στο χωριο ειχα μια φιλη που ειχε μια αποθηκη με περιοδικα και πηγαιναμε μαζι και βλεπαμε τσοντοπεριοδικα, μαλιστα ειχα κρατησει ενα και το ειχα βαλει κατω απο το καθισμα μου στο αμαξι και μολις το ειδε η μανα μου φρικαρε. αρχες δημοτικου.

3)Με την ιδια φιλη παλι, της ειχα πει να μου δωσει να φαω ντοματα με χωμα -γιατι παιζαμε με κουζινικα και λασπες- και μολις το εκανε πηγα στη μαμα μου και εκλαιγα και της ειπα οτι η νενα με πιεσε να με ταισει χωμα αχχαχα

4) Επι ενα μηνα ετρεχα στο σπιτι φωναζα βυζια βυζια κωλοι κωλοι και εφτηνα τη μανα μου, και εκανα τον ηχο της κλανιας με το στομα.

5) Αυτο με τα ρεστα απο τα ψωνια το εκανα και εγω Embarassed

6) Εψαχνα τα μυνηματα του θειου μου απο το χωριο και εβλεπα οτι οι γκομενες θελουν να τον πιπωσουν σε τζακουζι (?) Neutral

7)Στο χωριο ειχα βρει μια σακουλα με παραδοσιακες στολες και τις φοραγα και εβαζα για σουτιεν μια ζωνη και μπηκε μια μερα και με ειδε η γιαγια μου -γιατι το εκανα συχνα- και γελαγε, δημοτικο επισης.

Cool Μια μερα που ηρθε να κοιμηθει μια φιλη μου στο σπιτι ηθελα να αυνανιστω και δεν κρατηθηκα και το εκανα την ωρα που κοιμοταν στο απεναντι κρεβατι. Παναγια μου. χαχααχ

9) Στο δημοτικο εφτιαχνα φαγουροσκονι και πεταγα στα παιδια γιατι με λεγανε χοντρη.

10) Ενα παιδι στο δημοτικο ειχε χεστει και γελαγα μαζι του και τον εδειχνα σε ολο το σχολειο.

11) Φοραγα τα σουτιεν της μανας μου. και της τα εκλεβα μετα.

12)Μια μερα ειχα παει στο σπιτι μιας φιλης μου και εκανε μπανιο ετσι πηγα στη κουζινα και τα εφαγα ολα.

13) Εκλεβα τσιγαρα στη πρωτη δημοτικου για να καπνιζουμε με τη φιλη μου απο το χωριο και της ειχα πει αμα κλεψε κι εσυ τιποτα ολο εγω κλεβω

hell is waiting for me
μαλλον ημουν σεξομανης μικρη
Back to top Go down
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon Oct 15, 2012 7:42 pm

let us BUUURN IN HELL!!



Last edited by iliana on Tue May 09, 2017 12:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon Dec 03, 2012 7:36 pm

Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon Dec 03, 2012 8:18 pm

nice tune dude.
uauauauauauauaua!
einai kalitero apo die antwoord.
Back to top Go down
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyTue Dec 04, 2012 10:31 am

μετά από αυτό Daddy Yankee - Gasolina και Ημισκούμπρια και έχουμε κάνει playlist!! Laughing
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyTue Dec 04, 2012 4:44 pm

XAXAXA TO GASOLINA ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΣΑΝ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ THANKS -ΠΑΡΑΓΩΓΑΡΑ

ήμουν κακό παιδί σήμερα, άκουγα ντίσκο, άλλαξ το φόρουμ χωρίς να ρωτήσω κανένα (ελπίζω να έγινε πιο βολικό), κι έστειλα μέιλ στους gay πάλι χωρίς να ρωτήσω κανένα.
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyWed Dec 05, 2012 4:13 pm

αν ειχα κωδικους και ηξερα πως να το κανω θα σας εβαζα ενα διαστημικο φοντο ολο τρελα.γεματο space invaders.
εγω σταματησα να ακουω ντισκο.
ζητω η Cosey Fanni Tutti
τι να πουμε κι εμεις για κακες πραξεις
Back to top Go down
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyWed Dec 05, 2012 4:50 pm

ακούω ντίσκο, είμαι καρεκλάς και η λέφι με μαζεύει!
IN THE HEAT OF THE NIGHT ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!
(δεν τρολάρω)
Back to top Go down
Johnny_Bat
zOmbIE



Join date : 2012-05-29

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon Dec 17, 2012 4:30 pm

Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
Oute ego katalabaino ili!
(ego omos spammaro kai to leo kai amartia oyk exo)
Back to top Go down
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 EmptyMon Dec 17, 2012 4:46 pm

Johnny κοίταξα το μετρητή νταρκίλας μου μετά από αυτό και νομίζω ότι έπεσα...
ας ρίξω λίγο νταρκ πάνω μου... "δεν καταλαβαίνω τίποτα πια από αυτό τον κόσμο... θα αυτοκτονήσω με κρεμάστρα" οκ.. ίσιωσα!
Back to top Go down
Sponsored content





10 κακές πράξεις - Page 2 Empty
PostSubject: Re: 10 κακές πράξεις   10 κακές πράξεις - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
10 κακές πράξεις
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Deathrock Greece Forums :: Community :: General Discussion -Randomness-
Jump to: