Deathrock Greece Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deathrock Greece Forums


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!

Go down 
+8
iliana
TO username
ghost
M.B (cult anti-hero)
sufferin_succotash
✂F.Rohypnol
cherry_mary
PP
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptySat Sep 15, 2012 4:51 pm

χαχα η δική μου all time ατάκα είναι "θα τα παρατήσω ολα και θα γίνω αγρότης" Smile
Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptySat Sep 15, 2012 7:50 pm

Θα τα παρατησω ολα και θα φτιαχνω origami...
Back to top Go down
ivan
GhOuL
ivan


Join date : 2011-08-06

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptySun Sep 16, 2012 5:07 am

oxi mi!
Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptySun Sep 16, 2012 8:18 pm

Too late...!

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 12091610
Back to top Go down
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyTue Sep 25, 2012 3:25 pm

διαολόστελμα σε... κάθε Σεπτέμβρη που έχουν έργα στην γειτονιά και δεν έχω σύνδεση... Rolling Eyes
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyThu Oct 04, 2012 8:36 pm

δηλαδη ολοι αυτοι
γνωστοι και αγνωστοι
που τρωνε 8 ωρες τη μερα δηλαδη το ενα τριτο της ενηλικης ζωης τους
πως;
κανοντας μια δουλεια που δεν προσφερει ουσιαστικα τιποτα
μονο κανει τα σκατα πιο στερεα
πως;
πως μπορεις να φτασεις στην ευτυχια;
πως μπορεις να νιωσεις καλα με τον εαυτο σου;
πως κοιμασαι τα βραδυα μετα απο μια μερα που δεν εζησες;
εφηβικες ανησυχιες.

γιατι ολοι πανε κρητη
γιατι ολοι πανε κρητη
γιατι ολοι πανε κρητη
γιατι ολοι πανε κρητη
γιατι ολοι πανε κρητη
Back to top Go down
PP
mUmMy
PP


Join date : 2009-07-22

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyFri Oct 05, 2012 10:50 am

αλλοτρίωση αγαπη μου, αλλοτρίωση

ενα γρανάζι μιας μηχανης, που γυρναει ασταματητα χωρίς να ξέρει το λόγο και τι τελικά προσφέρει....
Back to top Go down
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyFri Oct 05, 2012 11:51 am

χαζοκινητά και ξυπνητήρια... δεν θα πατήσω ποτέ σχολή φέτος... grr Evil or Very Mad
Back to top Go down
Lefi
WeRewOLf
Lefi


Join date : 2011-04-02

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyThu Oct 18, 2012 2:18 am

αη στο διαολο το χαρτι υγειας χωρις εγκοπες
αη στο διαολο που δεν λεει να χειμωνιασει γαμω το φελεκι μου
αη στο διαολο οι παλιοι γκομενοι που σε θυμουνται γιατι δεν εχουν αλλη επιλογη
αη στο διαολο τα λεφτα/ολες οι συναυλιες πρεπει να ειναι τζαμπα
αη στο διαολο κοσμε
αη στο διαολο η αποσταση.

ο ιχθυς δεν ταιριαζει με τον σκορπιο ουτε με τον τοξοτη
δεν ταιριαζει με κανεναν,

αη στο διαολου οι αντρες που εχουν γκομενες και στην πεφτουν χοντρα, παχυσαρκα μη σου πω.
καθε μερα λεω να ψωφησουν ολοι και θελω να το γραφω παντου αλλα μετα λεω θα μου περασει και τελικα δεν περναει
και θελω να το γραψω στο μπλογκ μου αλλα το βλεπουν ολοι οι μαλακες

AAAAAAAAAAAAAAA ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptySun Nov 04, 2012 4:22 am

κανεις δεν ακουει λεφη ετσι κι αλλιως, σαυτο τον κοσμο απλως εκτιθεσαι χωρις να ενδιαφερει κανεναν το γιατι.
κανεις δεν ταιριαζει με κανεναν πια.
ο σωζον εαυτω....
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyTue Dec 04, 2012 12:41 pm

να πανε να γαμηθουν οσοι με τα γλοιωδη, σαλιαρικα και σεξιστικα μυνηματα τους στο φορουμ ,αλλα και στο φβ,και στον εξω κοσμο οταν μας μιλανε προσπαθουν να πιασουν κουβεντα , να τους συμπαθησουμε, να μας τουμπαρουν...
να πανε να γαμηθουν γιατι μας θυμιζουν την ασχημια ολου αυτου του κοσμου

γιατι δεν χωνονται απλα εκει που ανηκουν, στη μικρη αραχνιασμενη , γεματη σαλια γωνια τους κατω απο τη σκαλα, να κυλησουν εκει, να κρυφτουν να μην τους βλεπει κανενας, αφου κι αυτοι δεν θελουν να βλεπουν τον εαυτο τους μονο.

μακαρι να πεθαιναν ολοι τους, να βρουν αλλου να γαμησουν ρε
ΚΟΦΤΕ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΚΙ
ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

ΓΥΜΝΟΣΑΛΙΑΓΚΕΣ


Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 13288410
Back to top Go down
rabbitlover
saxopunk



Join date : 2009-07-01

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyMon Feb 18, 2013 6:03 pm

ενα μεγαλο κουβα γεματο με αχνιστα σκατα στις προκηρυξεις του υπουργειου-στις αιτησεις για δουλεια-στην ψυχοφθορα μαλακια που λεγεται επιβιωση.
σκατα σκατα σκατα
Back to top Go down
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyFri Feb 22, 2013 11:18 am

καταλαβαίνεις ότι δεν έχεις ζωή όταν πρέπει να γίνει κατακλυσμός για να έχεις λίγο ελεύθερο χρόνο Evil or Very Mad One week more people!!
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyMon Mar 04, 2013 1:14 am

Προσεξε με......
Σου τη δινουν οι ανθρωποι..ή καποιοι ανθρωποι.ή ένας μονο.
δες αυτο το βιντεο

ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΧΤΥΠΑ ΤΟΝ ΚΑΡΙΟΛΗ ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΜΕ ΜΕΛΑΝΙΕΣ!!!
βιντεο που κανει καλο στα νευρα.
μηπως τα νευρα δε φευγουν με κατευναστικους τροπους; αυτο σηκωνει πολυ σκεψη, οσον αφορα τις δραστηριοτητες μας...
Back to top Go down
ivan
GhOuL
ivan


Join date : 2011-08-06

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyMon Apr 22, 2013 9:26 am

ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΧΩΡΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΣ ΟΑΕΔ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΙ ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΟΛΑ ΠΥΡΗΝΙΚΑ ΚΑΤΑΚΛΥΣΜΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΚΑΤΑ


και να σκεφτείς ότι προς στιγμή χθες αναπτερώθηκαν οι ελπίδες μου στο ανθρώπινο είδος
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptySun Jun 02, 2013 10:04 pm

Back to top Go down
sufferin_succotash
WeRewOLf
sufferin_succotash


Join date : 2011-10-24

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyWed Jul 10, 2013 3:00 pm

άι

Υπερδιπλασιασμό του προστίμου για ελεύθερο κάμπινγκ προβλέπει το προσχέδιο του νέου νόμου για τον τουρισμό, καθώς από τα 147 ευρώ που ήταν το πρόστιμο ως τώρα, θα πάει στα 300 ευρώ. Στο σχέδιο νόμου «Απλούστευση διαδικασιών για την ενίσχυση της τουριστικής επιχειρηµατικότητας, αναδιοργάνωση του Ελληνικού Οργανισµού Τουρισµού και λοιπές διατάξεις» που βρίσκεται σε επεξεργασία από την αρμόδια επιτροπή της Βουλής και δεν έχει ψηφιστεί ακόμη από την Ολομέλεια, αναφέρεται:    «Το τελευταίο εδάφιο της παρ. 12 του άρθρου 4 του ν. 2160/1993 που συµπληρώθηκε µε την παρ. 1 του άρθρου 21 του ν. 2741/1999 (Α΄199), τροποποιείται και αντικαθίσταται ως εξής: «Επιβολή προστίµου. Οι παραβάτες τιµωρούνται µε πρόστιµο ύψους τριακοσίων (300) ευρώ ανά άτοµο ή ανά κατασκηνωτικό ή ανά µεταφορικό µέσο, που επιβάλλεται από το βεβαιούν την παράβαση αστυνοµικό ή λιµενικό όργανο και εισπράττεται σύµφωνα µε τις διατάξεις του άρθρου 104 του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας (Κ.Ο.Κ) του ν. 2696/1999 (Α΄57). Σε ελέγχους από µεικτά συνεργεία την ποινή του προστίµου επιβάλλει το αστυνοµικό όργανο που παρίσταται κατά τον έλεγχο.»
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyThu Sep 19, 2013 7:37 pm

oh my god!
you are so antifa!!!!!I love you 
και για πεεεε.....τι εκανες σαββατο βραδυ; που αφησες τα λεφτακια σου μαλακακο;
ποσο ασχημη ειναι η γκομενα που περασε; ποσο σενοχλει το pride; ποσο σιχαινεσαι τα πρεζακια;
που πηγες διακοπες το καλοκαιρι;
ποια ηταν η τελευταια φορα που συζητησες με καποιον που δεν ανηκει στην κλικα σου;χωρις να θελεις να τον πεισεις οτι ειναι πιο μαλακας απο σενα;
ποια ηταν η τελευταια φορα που εγραψες κατι με μολυβι κι αυτο δεν ηταν η λιστα του σουπερ μαρκετ;
πες μαλακακο!
ποσο ανετο ειναι το μελλον που ονειρευεσαι;
ποσο σενοχλει μια λεξη βαρυγδουπη μαλακα;
φοβασαι μαλακακο; εισαι σε κατασταση σοκ και αγανακτησης; δε φοβασαι, ουτε καν στεναχωριεσαι στ'αληθεια! μαλακα!
κι εγω κι εσυ φταιμε.
γιαυτους που νομιζουν οτι δεν ανηκουν στο μεσο ορο.try as hard....
Back to top Go down
M.B (cult anti-hero)
Capitάn Undead
M.B (cult anti-hero)


Join date : 2010-02-23

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyFri Sep 20, 2013 5:07 am

wow cherry thats was so inspiring and so bad ass ..Such a rebellion. me epeises . psisou na kateveis athina na arxisoume na datearoume . λολ
Back to top Go down
PP
mUmMy
PP


Join date : 2009-07-22

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptySat Sep 28, 2013 8:38 am





A good day a work. Noone cut my head.
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyMon Jan 20, 2014 8:53 am

δουλευα χτες. οποιος απο σας ψωνισε εστω κι ενα μολυβι,ενα λαστιχακι για τα μαλλια, χτες, καταναλωτικα ζωα, ανεγγιχτοι απο την κριση μικροαστοι, να του πεθανει το κατοικιδιο.
σταρχιδια μου τα κατοικιδια, δεν ειναι τιποτα παραπανω απο ενα κινουμενο διακοσμητικο. για ταφεντικα τους οχι για μενα. ακου "αφεντικο"! ανεχεσαι να εχεις ζωο και να γινεσαι αφεντικο καποιου. και μη μου αρχισετε τον προλογο για την ανεξαρτησια της γατας. γατα σε 4 τοιχους με κομμενα ταρχιδια και φαι κονσερβα φτιαγμενο σε εργοστασιο!
το θεμα μας δεν ειναι τα ζωα αλλα ταφεντικα. ολοι θελουμε να γινουμε αφεντικα και γιαυτο η αναρχια δεν παει πουθενα.
δουλευα χτες λοιπον, με κρατησαν 2 ωρες εξτρα. για 60 ευρω παραπανω στο ταμειο.απληρωτη η κυριακη, δεν πειραζει. καπου θα χαθουν κι οι 2 ωρες που θα μου χρωσταει, μαζι με τις αλλες 2 που μου χρωσταει απο τα παρα πολλα 11ωρα, ακου 10 το πρωι με 9 το απογευμα...βραδυ, σωστα! ακου πρεπει να λεω κι ευχαριστω που δουλευω.
ηθελα να κανω πραγματα χτες.να δω λιγο φως, να περπατησω.να γραψω. τιποτα δεν εκανα, ξαπλωσα και διαβαζα επιστημονικη φαντασια.
δεν πειραζει, λεω δευτερα δε δουλευω και θα ξυπνησω νωρις και ξεκουραστη και δε θα σκεφτομαι τη δουλεια.
δεν μπορεις να με παιρνεις τηλεφωνο στις 9 το πρωι λοιπον, ΚΑΡΙΟΛΑ! που εχω ρεπο, και να μου φωναζεις, να μου φωναζεις υστερικα κι ΑΓΑΜΗΤΑ, επειδη τελικα ειδες λαθος μια ημερομηνια. τη μερα που φαγες τριπλη δοση ηρεμιστικων ησουν υπεροχη, τι νευροσπαστα ΤΕΡΑΤΑ εχουμε δημιουργησει Ω ΘΕΕ!

ξεσπαω εδω. θεωρω αυτο το virtual community, μερος μου.
παρολαυτα ενας καποιος γνωστος μου θα μπορουσε τωρα να μπει και ναρχισει να με ειρωνευεται, θεωρωντας εαυτον πολυ μαγκα και γαμικουλα.

θα δειτε ολοι σας, πολυ συντομα
Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptySat Jan 25, 2014 3:06 pm

Θεωρω τον εαυτο μου πολυ μαγκα και γαμικουλα και σε ειρωνευομαι!
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptySun Feb 23, 2014 11:31 pm

γαμω την παναγιτσα σε οσους θεωρουνται dj και παιζουν ακόμα (2014) ενα απο τα παρακατω οταν θεωρουν οτι ο κοσμος ειναι σε φαση να χορεψει
the gun club - sex beat
zounds - demystification
cramps - human fly

ινστα- ξενερωμα!
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyWed Apr 30, 2014 4:56 pm

φως, ηλιος, απογευματακι, κεντρικα, κοντα εκλογες, δημοτικοι συμβουλοι θα σωσουνε τον κοσμο, τι ωραια που ειναι τουτη η πολη, ο τρομαχτικος ζητιανος, ο φοιτητης που ο ζητιανος του κλεβει το κινητο, εγω και μια κοπελα που ξερω απο παλια-τυχαια συναντηση τοπου χρονου, σταματαμε να βοηθησουμε το φοιτητη χωρις να ξερουμε πώς, 2 μετρα ο φοιτητης, 1,55 εμεις, να φωναζεις βοηθεια και να περνανε οι μαλακες, να περνανε και να μη γυρνανε καν να κοιταξουνε, τα μουνοπανα, να βλεπουν τη βια διπλα τους και να συνεχιζουν λες και βλεπουν θεατρο δρομου.
να θαφτειτε ζωντανοι ενω σας τρωνε περιστερια ταντερα.
τελικα σωθηκαμε. χωρις μαχαιρια.
αυτες οι μικρες καθυστερησεις που δεν ξερεις που θα σε οδηγησουν...funny thing.
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 EmptyThu Sep 25, 2014 1:30 am

απλα.
θελω απλα να πιω μια μπυρα.
ναι, μονη μου στο μπαρ.
δε θελω να χορεψω.
δε θελω να μιλησω.
δεν εχω τιποτα να πω μαζι σας, ειμαι στη μεθεπομενη πιστα, σας βαριεμαι.
θελω απλα να πιω την μπυρα μου και να μιλησω με το τσιγαρο μου.
καλα ειμαι.
για την ακριβεια, ειμαι πολυ καλα, ξερω κιολας ποια ειμαι και ξερω που παω. και γιατι ειμαι εδω.
και ειμαι εδω για να πιω την μπυρα μου.
και διασκεδαζω αρκετα, οσο δε με πιεζουν να βρω μια δικαιολογια που απλα θελω να πιω την μπυρα μου.
θελω απλα να πιω την μπυρα μου.

ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ;

υγ: θα μπορουσα ναρχισω τα φεμινιστικα σχετικα με τους αντρες-μαγκες που καθονται μονοι στο μπαρ και πινουν ξυδια και τις γυναικες που αν το αποφασισουν οπως αποδεικνυεται τους βγαινει ξινο ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΩΛΟΜΠΑΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ FUNNY ΚΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΟΥΑΟΥ. ειμαι εδω γιατι, να μην τα ξαναλεμε.

Back to top Go down
Sponsored content





Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!    Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!  - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Ενα τόπικ μόνο για σιχτιρι και διαολοστέμλατα!
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Deathrock Greece Forums :: Community :: General Discussion -Randomness-
Jump to: