Deathrock Greece Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deathrock Greece Forums


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα

Go down 
+27
sofanky
demised
iliana
Lefi
nomizo autoktonia
ivan
sufferin_succotash
Psyko_Effekt
LenaFx
✂F.Rohypnol
spoiler
JBatcaver
ketaminex
kilerjoker
Absent Friend
nadja_x
johnny_negri
TO username
ChopiZong
PP
stuper duck
playmobil
Lasdans Mot
Girl with Pencils
κωνοφόρο κτήνος
a lad in vein
Admin
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Next
AuthorMessage
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyTue Sep 11, 2012 9:09 am

ολα αυτα κατι μου θυμιζουν,αλλα
γιατι ηρθαμε σε αυτο το φορουμ;
Back to top Go down
M.B (cult anti-hero)
Capitάn Undead
M.B (cult anti-hero)


Join date : 2010-02-23

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyWed Sep 12, 2012 3:09 am

Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyWed Sep 12, 2012 11:11 pm

Γεια σου δεμάτια, Το όνομά μου είναι Γιάννης, και μου αρέσει κάθε ένα από εσάς. Όλοι σας είναι ωραία, ομορφαίνει, επανδρώνει που περνούν κάθε δευτερόλεπτο της ζωής τους κοιτάζοντας ηλίθια γυμνές φωτογραφίες των κοριτσιών. Είστε πάντα κακό στον κόσμο. Ειλικρινά, έχει κάποιος από εσάς πάρει ποτέ σεξ με έναν άντρα; Θέλω να πω, υποθέτω ότι είναι μεγάλη ένεση σας ΠΕΟΣ σε άλλες κώλο επανδρώνει, θα σας πάρει την ευχαρίστηση σας σε ένα εντελώς νέο επίπεδο! Αυτό είναι ακόμα καλύτερο από σπασμωδικές μακριά σε ένα ΠΕΟΣ -in- ΚΟΛΠΟ εικόνες! Να μην είναι ευθεία. Απλά με χτύπησε με την καλύτερη βαθμολογία σας. Είμαι λίγο πολύ τέλεια τώρα. Ήμουν κάποτε ευθεία ετερο όταν ήμουν νέος, αλλά όταν είδα ζεστό το σώμα του ανθρώπου σε ντίσκο κλαμπ εγώ δεν μπορούσα να αντισταθώ. Τι συλλόγους να πας σε, εκτός από "πήγε και έχουν σεξουαλικές σχέσεις με τυχαία έφηβος τσούλα" κλαμπ; Έχω, επίσης, πολλά από σεξ από το νέο φίλο μου, και μου έδωσε πολύ καλή πρωκτικό σεξ χθες (Απλώς ήρθε στον κώλο μου? Σκατά ήταν SO πόνος). Είστε όλοι δεμάτια που θα πρέπει να προσπαθήσει κάποιος τύπος με το φύλο τύπος. . Ευχαριστίες για το άκουσμα Pic Σχετικά: Είναι εγώ και ο φίλος μου
Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyThu Sep 13, 2012 7:03 pm

Ετσι, βγαζει περισσοτερο νοημα:

Hey fagots, My name is John, and I love every one of you. Everyone is beautiful, beautify, mans who spend every second of their lives looking stupid naked pictures of girls. You are always evil in the world. Honestly, have any of you ever gotten sex with a man? I mean, I guess it's great inject your PENIS in other mans ass, you get your pleasure to a whole new level! This is even better than jerking off to a PENIS VAGINA-in-pictures! Do not be straight. Just hit me with your best score. I'm pretty much perfect now. I was once straight hetero when I was young, but when I saw the warm human body in disco club I could not resist. What clubs to go to other than "go and have sex with random teen slut" club? I also have a lot of sex from my new friend, and gave me very good anal sex yesterday (They just came in my ass; Shit pain was SO). You are all fagots who should try one guy sex guy. . Thanks for listening Pic Related: It's me and my boyfriend

Et voila!
Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 As+seen+on+4chan+_5bde51ed8cc5ce99927dd81f1a8e7868
Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptySun Sep 16, 2012 9:56 pm

Γιατι ο σουρεαλιστικος Σεπτεμβρης συνεχιζεται...!

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Origam11
Back to top Go down
✂F.Rohypnol
WeRewOLf
✂F.Rohypnol


Join date : 2009-11-28

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyWed Sep 19, 2012 8:13 am

Απλυτήρι, το
Το ποτήρι που αφήνουμε δίπλα στο νεροχύτη για να πίνουμε νερό ώστε να μη βγάζουμε καθαρό από το ντουλάπι κάθε φορά. Να σημειωθεί ότι η λέξη δεν έχει πληθυντικό αριθμό. Αν είναι πάνω από ένα, τότε λέγονται σκέτο "άπλυτα ποτήρια".
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/FRohypnol
sufferin_succotash
WeRewOLf
sufferin_succotash


Join date : 2011-10-24

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyWed Sep 19, 2012 9:38 am

✂F.Rohypnol wrote:
Απλυτήρι, το
Το ποτήρι που αφήνουμε δίπλα στο νεροχύτη για να πίνουμε νερό ώστε να μη βγάζουμε καθαρό από το ντουλάπι κάθε φορά. Να σημειωθεί ότι η λέξη δεν έχει πληθυντικό αριθμό. Αν είναι πάνω από ένα, τότε λέγονται σκέτο "άπλυτα ποτήρια".

εγώ στα τρια μερόνυχτα λυγίζω και το πλένω.νομίζω μου το ζητάει και το ίδιο το ποτήρι.
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyWed Sep 19, 2012 11:13 am

Ερωτηθείς πάντως από τους δικαστές γιατί σκότωσε τη γυναίκα του, απάντησε λακωνικά: Για κάποιο λόγο ένιωσα ξαφνικά πολύ βίαιος!
Back to top Go down
sufferin_succotash
WeRewOLf
sufferin_succotash


Join date : 2011-10-24

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyWed Sep 19, 2012 11:41 am

οι μπάτσοι πουλάνε το ebm.
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyWed Sep 19, 2012 2:03 pm

εγω πινω απο μπουκαλακια που δεν πλενω ποτε.
ειστε αντι-οικολογικοι.
ενιοτε πινω απο το ποτηρι καποιου που εφυγε.
Back to top Go down
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyWed Sep 19, 2012 2:55 pm

agreed with cherry... τα ποτήρια του καφέ όμως με προβληματίζουν...
Back to top Go down
M.B (cult anti-hero)
Capitάn Undead
M.B (cult anti-hero)


Join date : 2010-02-23

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyThu Sep 20, 2012 2:49 am

alhtes einai ta bot kai oi katadytes.
Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyThu Sep 20, 2012 5:45 am

Double_Dare wrote:
τα ποτήρια του καφέ όμως με προβληματίζουν...

Κι εμενα.. Τσερι.. Τι κανεις;!;
Back to top Go down
M.B (cult anti-hero)
Capitάn Undead
M.B (cult anti-hero)


Join date : 2010-02-23

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyMon Sep 24, 2012 3:56 am



Ο Γιάννης, ο Πέτρος κι η Γιώτα
γαρδένιες, τραγούδια κι αστεία.
Κουβέντες στην τύχη για κάποιον Μαρίνο
που κάνει τον κλόουν και το θεατρίνο
Και πάλι τραγούδια μαζί με φιλιά
στους δρόμους, στα πάρκα, σε κάποια σκαλιά.
[..]
Ταξί μοιρασμένο στα πέντε, στα έξι
τσιγάρο φαρμάκι και ούτε μια λέξη.
Μονάχα ένα "γεια σου" κοντά στο πρωί
τι όμορφο πράγμα που είν' η ζωή.
[..]
Προσμένοντας να 'ρθει και πάλι η νύχτα και πάλι
να ανάψουν τα φώτα, ν' αρχίσει η ζάλη
να νιώσω στο πάλκο, πως είμαι ένα κάτι
κι ας πάω να πλαγιάσω σ' ένα άδειο κρεβάτι.
[..]
Δεν ξέρετε αλήθεια πόσο είναι φτωχοί
αυτοί που τα φώτα τους δίνουν ψυχή.
Back to top Go down
M.B (cult anti-hero)
Capitάn Undead
M.B (cult anti-hero)


Join date : 2010-02-23

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyTue Sep 25, 2012 12:52 am

κάποιοι που σκέφτονται και νιώθουνε λιγάκι παραπάνω έχουνε την πολυτέλεια να μην κάνουνε τις κάρδιες τους κρεματόρια..
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyTue Sep 25, 2012 8:30 pm

If you smoke, that’s cool. If you don’t, that’s cool too. If you have sex, that’s cool. If you don’t, that’s cool too. If you drink, that’s cool. If you don’t, that’s cool too. If you judge people for any of those things, that’s not cool.
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyWed Sep 26, 2012 7:43 pm

ξερεις τι ειναι να εισαι β λυκειου και να εισαι καψουρης;

ρ.χαραλαμπιδης φθηνα τσιαγαρα
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyWed Sep 26, 2012 7:44 pm

Στο νοσοκομείο του Όκλαντ βρέθηκε ένας άνδρας για εγχείρηση, καθώς είχε κολλήσει στον πρωκτό του ένα χέλι.

άνδρας νοσοκομείο άνδρας για εγχείρηση, του του ένα χέλι. ένας πρωκτό εγχείρηση, του είχε χέλι. ένας του
Back to top Go down
M.B (cult anti-hero)
Capitάn Undead
M.B (cult anti-hero)


Join date : 2010-02-23

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyFri Sep 28, 2012 2:20 pm

εκει που καιγομαι πολυ θελω να νιωσω το φιλι...πιο χαμηλα πιο χαμηλα πιο χαμηλα !

commence the stupid mood
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptySun Sep 30, 2012 11:16 am

Το Πάσχα του 1950 ένας Λεττριστής γλύτωσε από το λυντσάρισμα όταν μασκαρεμένος καλόγερος κατάφερε να μπει στην Μητρόπολη της Παναγίας των Παρισίων και να ανακοινώσει την ώρα της θείας λειτουργίας ότι ο Θεός είναι νεκρός.
Back to top Go down
ghost
tHe cREAtURE
ghost


Join date : 2009-06-26

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyWed Oct 03, 2012 9:07 am

Πριν απο παρα πολλα χρονια (πανω απο εκατο-διακοσια τουλαχιστον και βαλε) ο ανθρωπος δεν ηταν ακριβως ανθρωπος και η φυση ηταν ενα απεραντο αιματοβαμμενο και τραγικο μπουρδελο γεματο νυχια, τριχες, δοντια, φοβο, πονο και κρυο.
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyWed Oct 03, 2012 7:49 pm

οχι αλλα κουνουπια
οχι αλλος θανατος
παμε να φυγουμε
Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyThu Oct 04, 2012 4:01 pm

Shocked
Νταξ, τρολαρουν, δε γινεται!!
Shocked

Η ΑΡΠΑ ΕΑΑΚ κάνει παρτάρα οικονομικής ενίσχυσης

για να μπορεί να συνεχίσει την παρέμβαση και τον αγώνα...

Δεν αλλαξα ουτε λεξη... Απο το kinimatorama...
Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyFri Oct 05, 2012 4:50 pm

Ποια ειναι η πιο ασφαλης αποσταση για να βαλεις μπροστα απο ενα καλοριφερ ενα αρμονιο των 50 ευρω;

Ειναι σοβαρη ερωτηση, θελω απαντηση σε αυτο...
drunken
Back to top Go down
M.B (cult anti-hero)
Capitάn Undead
M.B (cult anti-hero)


Join date : 2010-02-23

Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 EmptyTue Oct 09, 2012 12:06 pm

ολα αυτα κατι μου λενε ......
αλλα γιατι ηρθαμε σε αυτο το πλοιο ?
:p
Back to top Go down
Sponsored content





Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα   Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα - Page 32 Empty

Back to top Go down
 
Η βραδυφλεγής αδυσώπητη πολλαπλότητα
Back to top 
Page 32 of 43Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Deathrock Greece Forums :: Community :: General Discussion -Randomness-
Jump to: