Deathrock Greece Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deathrock Greece Forums


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Σε είδα....

Go down 
+6
ChopiZong
SVMCAT
✂F.Rohypnol
ghost
cherry_mary
PP
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
PP
mUmMy
PP


Join date : 2009-07-22

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 4:36 pm

τι ζόρι τραβάς με το να σβήνω τα comment μου!

καμια τιμή δεν θέλω να σώσω όπως σου εξήγησα γάτε, μπορείς να εκθέσεις την οργάνωση μου όσο θες απλά δεν γουστάρω να γράφεται δημοσια σε τι οργάνωση είμαι. Αυτα εδώ διαβάζονται απο τον καθε τυχάρπαστο. Και να θυμίσω το χακάρισμα απο φασίστες, τις φρίκεσ τισ D. που έσβησε το όνομα της απο το φόρουμ και δεν ξαναπόσταρε μετά απο απειλιτικά τηλεφωνήματα του δέχτηκε. κτλ
Oπως είπαμε να μην αναγράφονται τα ονόματα μας, όπως κάποιοι είχαν εκφράσει την δυσανασχέτηση τους με το να αναγράφουμε που και ποτε θα βρεθούμε, που συχνάζουμε τι κάνουμε στη ζωή μας κτλ. Κάναμε για αυτό το λόγο private ολοκληρα κομμάτια του φόρουμ. Το topic το συγκεκριμένο είναι στο ανοιχτό κομμάτι του φόρουμ.
Οπως και έγώ δεν κάθομαι να πω κατα γράμμα που σεμμετέχει ο κάθε ένας εδω μέσα και τι κάνει έτσι θέλω και οι άλλοι να μην αναγράφουν που συμμετέχω. ΑΥΤΑ!

Σου ζήτησα να σεβαστείς αυτό. δεν το σεβάστηκες, ξέφυγα και εγώ. Τις εξηγήσεις μου στις έδωσα και σε pm πριν κάνω την όποια αλλαγή. ναι μαλακια που παρενέβησα και δεν είχα την υπομονή να σβηστεί από τον ίδιο τον γάτο, δεν θα απολογηθώ και γιατί έσβησα τα δικά μου comment.

μακάρι να μπορούσα να σβήσω όλα τα comment μου και με τι μια να εξαφανιστώ από το φόρουμ να σας αφήσω όλους στην ησυχία σας, χωρίς εξουσιαστικά κτήνη πάνω από τα κεφαλια σας.

άντε τα λέμε....


Back to top Go down
ChopiZong
mUmMy
ChopiZong


Join date : 2010-05-09

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptyTue Jun 28, 2011 7:17 pm

Τραβαω πολλα ζορια, αλλα σιγουρα οχι τα δικα σου._
Back to top Go down
PP
mUmMy
PP


Join date : 2009-07-22

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptyFri Jul 29, 2011 3:44 pm

από "Λίγα διαδικαστικα σε σχεση με το φορουμ"
†ghost† wrote:

an 8eloun alloi na ginei OLO to forum prive as to syzhthsoume edw
, sto parel8on exei suzhth8ei diexodika
dikia mou apopsh paramenei h pros to paron morfh..(κ προσεχουμε τι γραφουμε στα θεματα που μπορουν να βλεπουν ολοι για να μην εκτειθομαστε) γιατι αλλιως δεν εχει νοημα να το αποκαλουμε κοινοτητα αυτο το πραμα, μπορουμε απλά να το λεμε παρεα

είδα...

να σαπίζει στην μαύρη πόλη,
στο καμίνι που βράζει,
στην κόλαση του Δάντη.

αποτέφρωση



Back to top Go down
✂F.Rohypnol
WeRewOLf
✂F.Rohypnol


Join date : 2009-11-28

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptySun Nov 13, 2011 9:07 pm

se eida me konkarda drgr sto punkiko mpoufan sou Smile
Back to top Go down
http://www.last.fm/user/FRohypnol
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptyWed Jun 20, 2012 1:38 am

.......ξανά ήσουν στα μαύρα ντυμένη Πλατεία Μαβίλη τέσσερις παρά... ντόινγκ? rabbit Laughing
Back to top Go down
Lefi
WeRewOLf
Lefi


Join date : 2011-04-02

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptySat Jul 07, 2012 2:12 pm

σε ειδα στο αντιρατσιστικο, με ρωτησες το ονομα μου και ειπες οτι θα με φωναζεις αντωνια και μετα μου χαιδεψες το κεφαλι..
που θα σε βρω ρε πουστη;
Back to top Go down
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptyThu Oct 04, 2012 11:48 pm

alternative ζευγαράκι που παίρνουμε συχνά μαζί τα τελευταία/πρώτα λεωφορία και κατεβαίνουμε στην ίδια στάση(νεκροταφείο).. και λέτε κάθε φορά ότι έχω ωραία πράματα ειδικά παπούτσια.. ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ελπίζω να μην χωρίσετε ποτέ!
Back to top Go down
Johnny_Bat
zOmbIE



Join date : 2012-05-29

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptySun Nov 11, 2012 11:26 am

Se eida... sth rebound x8es...
kokkinomalla kayla! foroyses sakaki me ksobyzo kai epines mpyra, ka8osoyn me enan gleiodh typo eno h8eles na xorepseis, fainotan, phra 8arros kai leo den gamietai... se rothsa pos se lene kai moy edoses konkarda toy drgr kai moy eipes "einai gkomenopagida", entelei moy eipes psemmata...

Poia eisai???
Back to top Go down
Johnny_Bat
zOmbIE



Join date : 2012-05-29

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptySun Nov 11, 2012 11:31 am

Se eida rebound,
ksan8ia me ena yperlampro mayro synolo, se koitaza ora, to katalabes, se rothsa an 8es na katseis dipla moy den moy apanthses... Moy eferes na krathso to mpoyfan soy kai to tsantaki soy!!! :O

den 8a se bro...??? 8a se balo na [u]pieis[/u] to tasaki next time!!!

Razz
Back to top Go down
iliana
WeRewOLf
iliana


Join date : 2012-05-29

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptySun Nov 11, 2012 4:36 pm

κλαίω.. θεός Laughing
Back to top Go down
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptyWed Nov 28, 2012 7:28 pm


Shocked cyclops Shocked
Back to top Go down
deathcrow
InVIsiBLE man



Join date : 2013-01-05

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptySun Jan 06, 2013 1:35 pm

Sas evlepa prin xronia
Htan mexri to 97 kai tote ola xathikan.
To fantasma mou sas episkeptetai spania,kanena psk.
Itan nyxtes mexri tis 5.45 kai Reb0und kai D.S ektos aprooptwn.
Mporei na einai kanenas edo apo tote mporei k oxi


PS/misw tis eparxiakes poleis.
Back to top Go down
✂F.Rohypnol
WeRewOLf
✂F.Rohypnol


Join date : 2009-11-28

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptySun May 26, 2013 11:53 am


Back to top Go down
http://www.last.fm/user/FRohypnol
cherry_mary
Final Girl
cherry_mary


Join date : 2009-06-29

Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 EmptyWed Mar 26, 2014 9:02 am

(απορω που δεν εχω ποσταρει ηδη αυτη τη βλακεια, βλεπετε; εχω κρατηθει πολυ σοβαρη, φτανει ομως)


ανοιξη, μελισσουλες και τα λοιπα.
DU MIEL, mon cheri, DU MIEL!!
Back to top Go down
Sponsored content





Σε είδα....  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Σε είδα....    Σε είδα....  - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Σε είδα....
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Deathrock Greece Forums :: Community :: General Discussion -Randomness-
Jump to: